Marki – w naszym sklepie

Sklep internetowy KRISMARK dedykowany jest wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości obuwia specjalistycznego – roboczego i taktycznego. W naszej ofercie dostępne są produkty wiodących marek. Stawiamy na marki z górnej wyższej półki, aby nasi klienci byli zadowoleni i mogli polegać na „naszych” butach.

Wciąż pracujemy na rozszerzeniem naszej oferty, poszukujemy nowych godnych uwagi produktów, które mogłyby znaleźć się w naszym sklepie. Zdecydowanie stawiamy na jakość, a nie ilość. Zanim zdecydujemy się na jakąś markę, staramy się o niej jak najwięcej dowiedzieć, jak oceniany są produkty, jakie cechy posiadają oraz, jeśli to możliwe, co sądzą nich użytkownicy w innych krajach. Innymi słowy, staramy się przeprowadzić dogłębny research.

Marki – co znajdziecie w naszym sklepie?

Ja już wspomieliśmy nasza ofert skupia się głównie wokół butów roboczych i taktycznych. Dlatego też w sklepie internetowym KRISMARK znajdziecie najwyższe jakości produkty HAIX, zarówno buty jak i akcesoria. Ponadto oferujemy cała gamę produktów firmowanych marką Elten. zatem znajdziecie u nas także obuwie Lowa Work, Jori oraz Elten.

Mamy nadzieję wkrótce rozszerzyć ofertę o nowe doskonałe produkty.

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat dostępnych marek, zapraszamy na podstrony: HAIX, LOWA.