KRISMARK – krótko o nas

PPHU Krismark jest firmą rodzinna, istnieje na rynku od ponad dwóch dekad. Od początku nasza działalność związana jest z obuwiem i odzieżą roboczą oraz artykułami BHP, dlatego znamy ten temat jak własną kieszeń. Opierając się na naszej znajomści rynku i potrzeb klientów, postanowiliśmy skupić się bardziej na obuwiu specjalistycznym. Pierwszy wybór padł na markę Haix. To właśnie nasza firma niemal 20 lat temu jako jedna z pierwszych wprowadziła i wypromowała markę Haix na polskim rynku.

KRISMARK – wizja i cele

Z pełną świadomością i zaufaniem postawiliśmy na produkty z wyższej półki, które cechuje wytrzymałość, jakość oraz nienaganne wykonanie. Wieloletnia obecność w branży pozwoliła nam lepiej poznać potrzeby naszych klientów, ich oczekiwania oraz preferencje. Dzięki temu odkryliśmy też nowe obiecujące drogi rozwoju. Naszym klientom chcemy zaoferować to co najlepsze. Skąd wiemy, że takie są oferowane przez nas buty? Ponieważ to sprawdziliśmy! Nie opieramy się tylko na opiniach w internecie, sami korzystamy z oferowanych produktów i testujmy je. Znamy ich mocne i słabsze strony, dzięki temu potrafimy doradzić i wybrać model najlepiej pasujący do potrzeb klienta.

Krismark nie stoi w miejscu, wciąż się rozwijamy. Dlatego nie ograniczamy się tylko do jednej marki, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o nowe godne uwagi produkty. Zgodnie z naszą strategią, mają je cechować jakość, ochrona i niezawodność i tego się trzymamy. Bezustannie poszukujemy nowych marek, produktów i akcesoriów, o które moglibyśmy wzbogacić ofertę naszego sklepu, ponieważ chcemy, aby nasi klienci mogli znaleźć najlepsze produkty w jednym miejscu i mieli wybór.

Podsumowując, jakość produktów w naszym sklepie internetowym jest dla nas najważniejsza, ponieważ satysfakcja naszych klientów to priorytet. Tylko znając i wierząc w produkt, który oferujemy jesteśmy w stanie być wiarygodni i utrzymać wysoki standard obsługi klienta. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dobre obuwie, nie tylko w codziennej pracy. W naszym sklepie znajda Państwo obuwie robocze, taktyczne, różnego rodzaju modele przeznaczone dla służb mundurowych, ratowników, pilarzy, myśliwych. Ponadto, wiele z tych modeli cechuje doskonały design, co zachęca do noszeniu ich też na co dzień.

Zapraszamy do zakupów!
Chętnie też odpowiemy na wszystkie pytania. -> kontakt